Випуск студентів Київського медичного університету 2021

Ми всі з нетерпінням чекали цього дня, і нарешті, 23 червня відбувся довгоочікуваний урочистий випуск студентів Київського медичного університету. У Палаці культури «Дарниця» 268 випускників, серед яких 69 іноземців із 14 країн світу, отримали свої дипломи з рук президента Університету Поканевича Олександра Валерійовича та ректора, проф., д.мед.н. Івнєва Бориса Борисовича.

З успішним закінченням навчання та отриманням дипломів молодих медиків також прийшли привітати поважні гості: Лагута Ярослав Миколайович, голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації; Козлов Вадим Владиславович, головний лікар клініки «Гармонія здоров’я», заслужений лікар України, к.мед.н.; Гнилоскуренко Анна Валеріївна, заступник директора з питань інтернатури клініки «Into-sana», к.мед.н.; Сорока Іван Миколайович, Президент ГО «Український медичний клуб», заслужений працівник охорони здоров’я України; Черкас Євгеній Миколайович, операційний директор фармацевтичної компанії «Дарниця»; Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Пан Гашем Даджані; радник посла Лівії в Україні Нурі Елбакаі; Білоклицька Галина Федорівна, президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація лікарів-пародонтологів України» д.мед.н., проф.; Мазур Ірина Петрівна, президент громадської організації «Асоціація стоматологів України» д.мед.н., проф.; Коновальчук Вікторія Володимирівна, генеральний директор мережі стоматологічних клінік «AstraDent»; Докашенко Оксана Володимирівна, менеджер по роботі зі стоматологічною спільнотою в Україні та країнах СНД партнера-компанії виробника стоматологічних матеріалів та обладнання «Dentsply Sirona».

Музичні вітання для випускників та їхніх близьких лунали у виконанні квінтету духових інструментів, балету оперної студії Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського та випускника міжнародного факультету Адогу Проспера.

Вітаємо наших випускників із успішним завершенням одного з найважливіших етапів в житті та переходом на іншу сходинку – навчання в інтернатурі.

Нагадуємо, що Київський медичний університет пропонує найкращі умови проходження інтернатури для своїх інтернів. Наші лікарі-інтерни навчаються на базі провідних приватних медичних закладів міста, зокрема: «ISIDA», «Добробут», «Гармонія здоров’я», «Into-Sana», «Spizhenko clinic», «Euroderm», «LISOD», «Зір 100%», «Ilaya», СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ», «Porcelain», «AstraDent», «Київська аптечна мануфактура», ТОВ «Ласкава-фарм».

Вступ до інтернатури розпочався з 1 червня і триватиме до кінця липня. Детальнішу інформацію ви можете дізнатися тут.

Ми щиро вітаємо випускників з отриманням дипломів, бажаємо сповна скористатися здобутими знаннями, постійного професійного росту, завзяття та успіхів у розбудові медицини.

Відео з випуску (медичний, міжнародний та фармацевтичний факультети) ви можете переглянути тут.

Відео з випуску (стоматологічний факультет) ви можете переглянути тут.

Шукайте себе на фото тут.

Сюжет Марс-TV дивіться тут.

29.06.2021
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024