Викладачі та студенти взяли участь в роботі з’їзду Асоціації стоматологів України!

Громадська організація «Асоціація стоматологів України» заснована 23 жовтня 1994 року та є всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує лікарів-стоматологів та лікарів суміжних професій. Асоціація нараховує близько 10 тисяч членів та об’єднує всі регіони України. До складу Координаційної Ради АСУ входить представник Київського медичного університету – завідувач кафедри терапевтичної стоматології д.мед.н. Копчак О.В.

18 – 19 жовтня 2018р. відбувся IX (XVI) З’їзд ГО «АСУ» «НАЦІОНАЛЬНА ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИКИ ОСНОВНИХ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ЯК СКЛАДОВА ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ», який був присвячений 100-річчю з дня заснування Української наукової стоматологічної школи та переобранню президента ГО «АСУ». У роботі З’їзду взяли участь всі кафедри стоматологічного факультету, студенти 4, 5 курсів та лікарі-інтерни.

З’їзд відкривали: від Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України – Ольга Богомолець, від МОЗ України з вітальним словом виступив заступник Міністра Роман Ілик.

У перший день роботи З’їзду були проведені науково-практичні симпозіуми: «Актуальні питання стоматології. Сучасні аспекти стоматологічної допомоги в Україні», на якому виступила д.мед.н. Копчак О.В. з доповіддю на тему: «Регенеративна терапія в комплексному лікуванні генералізованих захворювань тканин пародонта» та «Фармакологічні та профілактичні засоби в практиці лікаря-стоматолога» на якому виступила проф. Якубова І.І. з доповіддю на тему: «Чотири ключові складові в профілактиці стоматологічних захворювань в період вагітності», що викликала зацікавленість відвідувачів.

В другий день роботи З’їзду відбулося переобрання президента ГО «АСУ», делегатом від Університету на виборах виступила завідувач кафедри терапевтичної стоматології д.мед.н. Копчак О.В. За результатами відкритого голосування було обрано президентом д.мед.н., проф. Мазур І.П.

В цей же день було проведено симпозіум молодих вчених та лікарів-стоматологів «Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики стоматологічних захворювань: від наукових розробок до практичного впровадження в клінічну практику», де були представлені 4 доповіді від кафедри терапевтичної стоматології (завідувач кафедри – д.мед.н. Копчак О.В.): аспірант Куліш А.С. «Особливості хронічного перебігу карієсу зубів у хворих на цукровий діабет» (науковий керівник – д.мед.н., проф. Удод О.А.), студент 5 курсу Погуляйло І.Ю. «Прояви передраків червоної облямівки губ у осіб молодого та середнього віку» (науковий керівник – к.мед.н., доц. Азаров О.В.), студенти 5 курсу Випханюк А.М., Каташова П.А. «Можливість застосування магнітострикційних технологій в лікуванні генералізованих захворювань тканин пародонта» (науковий керівник – д.мед.н., доц. Копчак О.В.), студенти 5 курсу Попова Н.С., Можар Ю.А., Тимошинець А.М., Ванжа В.І. «Розповсюдженість та фактори ризику виникнення лейкоплакії серед осіб молодого віку» (науковий керівник – д.мед.н., доц. Копчак О.В.). Матеріали доповідей будуть опубліковані у вигляді тез.

«Наш перший виступ на 9 З’їзді стоматологів України – це неймовірний досвід, незабутні емоції та унікальна можливість почати шлях молодого науковця. Велика подяка кафедрі терапевтичної стоматології, а саме д.мед.н. Копчак О.В. та ас. Куліш А.С. за підтримку та натхнення у наших починаннях. Це лише маленький крок до великої мети!» – такий гарний відгук щодо участі в цій події залишила наша студентка Попова Надія.

Закликаємо молодих вчених, талановитих та завзятих, майбутніх видатних лікарів наполегливо йти до своєї мети, оволодівати новими знаннями та навичками, а ми зусиллями всього професорсько-викладацького складу вам у цьому допоможемо!

[slideshow_deploy id=’4751’]

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024