Запрошуємо на роботу викладачів кафедри громадського здоров’я та мікробіології з дисципліни “Мікробіологія, вірусологія, імунологія”

Запрошуємо на роботу викладачів на кафедру громадського здоров’я та мікробіології (дисципліни “Мікробіологія, вірусологія, імунологія”)

Адреса: Київ, Харківське шосе, 121.

Вимоги до посади:
– Повна вища освіта за фахом
– Стаж науково-педагогічної роботи – не менш 2 років
– Науковий ступінь, вчене звання (бажано)
– Наявність сертифікату, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (для викладання дисциплін англійською мовою) та сертифікату про підвищення педагогічної кваліфікації
– Практичні навички викладання

Офіційне працевлаштування, заробітна плата відповідно до умов контракту. Також можлива робота з погодинною оплатою праці.

Можливість розвитку, підвищення кваліфікації за рахунок університету, оплачувані відпустки та лікарняні, 5-ти денний робочий тиждень (з 09:00 до 17:30).

Резюме просимо направляти на e-mail: HR@kmu.edu.ua

Телефони для довідок: +38 (044) 291-05-45 (відділ кадрів)

16.12.2019