Відгуки про інтернатуру

Шановні випускники вищих навчальних медичних закладів, вже незабаром на вас чекає закінчення навчання та надзвичайно відповідальне завдання – вибір інтернатури. Зробіть правильний вибір – оберіть інтернатуру КМУ. А щоб розвінчати ваші сумніви ми спеціально підготували для вас відгуки наших лікарів-інтернів, які навчалися на різних спеціальностях: дерматовенерологія, радіологія, неврологія.

Варто відмітити, що наразі у нас проходять навчання майже 700 інтернів. Чому вони обрали нас? Нашим ноу-хау є унікальний підхід щодо інтернатури – наші лікарі-інтерни мають можливість проходити навчання на базі кращих приватних медичних закладів міста, зокрема: «ISIDA», «Добробут», «Гармонія здоров’я», «Into-Sana», «Spizhenko clinic»,  «Euroderm», «LISOD», «Зір 100%», «Ilaya», СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ», «Porcelain», «AstraDent», «Київська аптечна мануфактура», ТОВ «Ласкава-фарм».

Основні переваги інтернатури в КМУ:

перша в Україні інтернатура на базі приватних клінік

в 2021 році нашими базами інтернатури є кращі приватні, комунальні та державні клініки, клініки Національної медичної академії України та Національної академії наук України – загалом понад 60 закладів охорони здоров’я

унікальна можливість зміни клінічної бази протягом навчання, якщо з якихось причин обрана база вас не влаштовує

лояльна ціна, що дуже важливо для молодих спеціалістів. Ваша економія мінімум 20-30%

23 спеціальності

вибір з-поміж 5-10 клінік на одну спеціальність

конференції, семінари, майстер-класи для інтернів – формуєте своє портфоліо лікаря безкоштовно!

спеціальна ціна на курси професійної англійської мови для медичних працівників (проект створено за підтримки US Embassy, спільно з Georgia State University (USA) та St. Catherine University (USA)

безкоштовні тренінги для інтернів в Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ

Talent Park та тренінги для розвитку soft skills, якщо ви хочете розвивати не лише клінічне, але й креативне мислення

підготовка до КРОК-3 на власній онлайн платформі PreExam

можливість продовжити навчання в аспірантурі та стати співробітником кафедри

кращі інтерни працевлаштовуються в клініках, де проходили інтернатуру

стажування в Польщі та Німеччині

можливість проходити стажування на базі кращих клінік

Увага! В 2021 році наші партнери підготували для вас дві супер-пропозиції:  – два гранти на безкоштовне навчання в інтернатурі від наших партнерів – Медичного центру  «Гармонія здоров’я» та «ISIDA».

Умови отримання гранту, вступу та перелік необхідних документів тут

Поспішай! Не втрачай свій шанс отримати якісну освіту в інтернатурі КМУ, кількість місць суворо обмежена.

За детальною інформацією звертайтеся:

28.05.2021
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021