ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся ювілейний 30-й випуск Київського медичного університету

У цьому році Київський медичний університет відзначає своє 30-річчя від дня заснування, нажаль військова агресія рф на Україну змусила перенести святкування до кращих часів, проте не стала на заваді КМУ успішно закінчити навчальний рік і випустити 246 випускників ювілейного випуску медичного та стоматологічного факультетів. Ми всі з нетерпінням чекали цього дня, і нарешті, 14-15 червня 2022 року відбувся довгоочікуваний випуск студентів Київського медичного університету, де наші випускники отримали свої дипломи з рук керівництва Університету.

З успішним закінченням навчання та отриманням дипломів молодих медиків та стоматологів привітав президент КМУ Олександр Валерійович Поканевич; ректор Борис Борисович Івнєв професор, доктор медичних наук; Сорока Іван Миколайович, президент Українського медичного клубу; декан медичного факультету Симонець Іван Миколайович, кандидат медичних наук, доцент; Копчак Оксана Олегівна завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, доктор медичних наук, професор; Заславська Ганна Олександрівна, завідувач кафедри педіатрії, кандидат медичних наук, доцент; декан стоматологічного факультету Тимченко Ірина Миколаївна, кандидат медичних наук, доцент; завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії Дорошенко Світлана Іванівна, доктор медичних наук, професор; завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Копчак Оксана Вікторівна, доктор медичних наук, професор; представники кафедри дитячої терапевтичної стоматології; Мазур Ірина Петрівна, президент громадської організації «Асоціація стоматологів України» доктор медичних наук, професор; Докашенко Оксана Володимирівна, менеджер по роботі зі стоматологічною спільнотою в Україні та країнах СНД партнера-компанії виробника стоматологічних матеріалів та обладнання «Dentsply Sirona».

Вітаємо наших випускників із успішним завершенням одного з найважливіших етапів в житті та переходом на іншу сходинку – навчання в інтернатурі.
Нагадуємо, що Київський медичний університет пропонує найкращі умови проходження інтернатури для своїх інтернів. Наші лікарі-інтерни навчаються на базі провідних приватних медичних закладів міста, зокрема: «ISIDA», «Гармонія здоров’я», «Euroderm», «Зір 100%»,  СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ», «ЗубОК», «Бебідент» та інші.

Вступ до інтернатури вже розпочався і триватиме до 20 липня 2022 року. Детальнішу інформацію ви можете дізнатися за посиланням.

Шукайте себе на фото за посиланням.

Увага! Переглянути фото ви можете лише з університетської корпоративної пошти!

Ми щиро вітаємо випускників з отриманням дипломів, бажаємо сповна скористатися здобутими знаннями, постійного професійного росту, завзяття та успіхів у розбудові медицини України!

20.06.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери