Відбувся XII Національний конгрес з міжнародною участю «Людина та ліки» – Україна

В Києві 27-28 березня відбувся XII Національний конгрес з міжнародною участю «Людина та ліки» – Україна, співорганізатором якого став Київський медичний університет (програма тут).

Конгрес пройшов із величезним успіхом, його відвідали майже 400 практикуючих лікарів, студентів, інтернів, клінічних ординаторів. Модераторами секцій стали завідувачі кафедр Київського медичного університету та наші колеги, як з інших освітніх, наукових установ України, так і країн ЄС.

Ключовими темами, які викликали бурхливі дискусії, низку питань та обговорень, стали: загальна практика – сімейна медицина та міждисциплінарний підхід в лікуванні внутрішніх хвороб, науково-практичний симпозіум «Неврологічні захворювання та соматична патологія: особливості клінічних проявів та коморбідності», дискусійні панелі з офтальмології. Другий день конгресу був повністю присвячений педіатрії, модераторами виступили д. мед. н., проф. Дубей Леонід Ярославович, Президент ГО «Українська Академія Педіатрії – Союз медичних спеціальностей» (ЛНМУ ім. Данила Галицького) та Арунас Валіуліс (Литва), професор клініки дитячих хвороб Інституту клінічної медицини медичного факультету Вільнюського університету, член правління Європейської Академії Педіатрії, Президент Педіатричного респіраторного товариства Литви, віце-президент Педіатричного товариства Литви.

Для Київського медичного університету конгрес завершився ще одним здобутком – підписанням Меморандуму про співпрацю з ГО «Українська Академія педіатрії – Союз медичних спеціальностей», яка є презентатором Європейської Академії Педіатрії на теренах України. Одна зі стратегічних цілей цієї співпраці полягає у поступовому та зваженому впровадженні принципів доказової медицини не лише в сучасну клінічну практику, але й імплементацію ключових принципів новітніх підходів до доказовості в освітній процес, формування відповідних знань та навичок у студентів, виховання критичного підходу. Серед інших цілей: спільна організація семінарів, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації, спільні наукові дослідження, організація дистанційної освіти та впровадження європейського досвіду безперервної медичної освіти відповідно до державної політики.

Дякуємо всім гостям Національного конгресу, адже лише атмосфера вільних думок, свободи критичного мислення, обміну досвідом та професійними надбаннями є рушійною силою медичної науки! Чекаємо на вас на наших наступних заходах!

[slideshow_deploy id=’6565’]

Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024