Відбувся вебінар-практикум щодо інтеграції онлайн платформи PrExam у навчальний процес

10 грудня 2020 року викладачі нашого університету взяли учать у другому вебінарі в рамках реалізації  заходів з навчання користування платформою PrExam.

Під час вебінару продовжилося знайомство з власним університетським нововведенням для ефективної підготовки до ЄДКІ та кафедральних іспитів  – навчальною онлайн-платформою PrExam. Це унікальний цифровий сервіс, повністю розроблений співробітниками нашого університету,  база якого налічує більше 200 000 тестових завдань українською, англійською та російською мовами,  і  дає можливість не тільки тренуватись, а й проходити так званий «пробний КРОК» онлайн та прогнозувати свій результат.

Вебінар було організовано і проведено відділом моніторингу якості освіти. Керівник відділу Андрій Олександрович Шмаргальов доповів про стратегічне завдання від президента та ректора університету із впровадження платформи в освітній процес, познайомив викладачів з командою проєкту, окреслив вектор розвитку платформи на найближчий час.

На вебінарі також виступили:

•  асистент відділу, головний адміністратор платформи, Ганна В’юн з висвітленням переваг користування платформою PrExam, етапності введення, нагальних завдань, а також шляхів створення єдиного простору для ефективної комунікації
  • головний розробник платформи, Ігор Погуляйло показав практичні нюанси роботи в платформі для виконання різних задач
  • освітній асистент Микола Гришков розповів про механізми оновлення змістовної бази через взаємодію з кафедрами університету

Цього разу своїм досвідом щодо впровадження в повсякденну роботу на кафедрі поділилися викладачі кафедри фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології  Світлана Львівна Соломка,  Олексій Васильович Бур’ян, Катерина Сергіївна Марченко-Толста, які вже створили кафедральні тестування та використовують їх кожного заняття.

Загалом у конференції взяли участь понад 40 викладачів з різних кафедр університету. І ми вдячні кожному, хто знайшов час долучитися до цієї зустрічі, оскільки сучасний викладач, як і лікар, постійно вдосконалюється і інтегрує новітні технології в повсякденну практику.

Після зустрічі всім учасникам були надіслані матеріали вебінару, надано доступ до інтерактивної google-таблиці для подальшої ефективної комунікації.

Звичайно, процес втілення нововведень непростий, потребує багато зусиль та займає певний період часу, але завдяки злагодженій роботі розробників,  відділу моніторингу якості освіти, освітніх асистентів та викладацького складу результат перевершить очікування.

18.12.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021