Відбувся турнір з волейболу серед студентів-іноземців

25-26 червня 2020 року відбувся турнір з волейболу серед команд студентів-іноземців Київського медичного університету. Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в країні, турнір відбувся з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм.

Спортивний захід пройшов на території університетського гуртожитку, за адресою: вул. Горлівська, 124. У перший день турніру було проведено змагання серед чотирьох команд, з яких були визначені дві команди-переможниці. 26 червня відбулася фінальна гра між командами капітанів Тарун Сінгх та Рамешбабу Прадіп. Фінальна гра закінчилась впевненою перемогою команди Рамешбабу Прадіп з загальним рахунком 2:0.

Переможці були нагороджені почесними грамотами, а команда, яка посіла друге місце, отримала подяки за участь в турнірі.

30.06.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021