ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся тренінг для інтернів-дерматовенерологів

21 вересня 2022 року інтерни-дерматовенерологи Київського медичного університету взяли участь у тренінгу компанії Chemotechnique MB Diagnostics AB Україна. Тренінг був присвячений патч-тестуванню, золотому стандарту діагностики алергічних контактних дерматитів. Ця технологія нещодавно з’явилась в Україні, і вже зараз наші інтерни мають можливість ознайомитись з цим методом.

(Довідка: алергічні контактні дерматити (АКД) – часте захворювання, що розвивається, як реакція гіперчутливості сповільненого типу на певний компонент. АКД може розвинутись впродовж життя на такі звичайні речі, як побутова хімія, лаки для нігтів, фарби для волосся, засоби гігієни, біжутерію, певні типи штучних тканин і т.д. Своєчасна і правильна діагностика АКД допомагає зрозуміти, яка саме речовина викликає реакцію).

Лектором тренінгу стала Ельміра Бєляшева, представник Chemotechnique MB Diagnostics AB Україна, крім того, у заході взяли участь Білоусова Інна Володимирівна, лікар-дерматовенеролог, к.мед.н., доцент, керівник інтернатури за спеціальністю «Дерматовенерологія» Київського медичного університету та Тимків Олена Богданівна, голова Наукового товариства молодих вчених КМУ. Після закінчення тренінгу всі інтерни-дерматовенерологи отримали сертифікати учасників.

Дякуємо організаторам за проведення цікавого і корисного тренінгу!

22.09.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери