Відбувся семінар про унікальні можливості інтернатури в КМУ!

5 грудня 2018 року у приміщенні Національної наукової медичної бібліотеки України успішно відбувся черговий семінар «Інтернатура в КМУ – крок до успішної кар’єри», присвячений перевагам проходження інтернатури в нашому закладі.

Наш захід викликав чималу зацікавленість серед майбутніх медиків по всій Україні. Так, до участі в ньому долучились близько 100 студентів випускних курсів провідних медичних ЗВО України. Жвавий інтерес до навчання в нашій інтернатурі виявили шестикурсники з Донецька, Одеси, Сум, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Вінниці, Львова, Тернополя, Чернівців та Івано-Франківська.

Робота семінару відкрилась привітаннями учасників від Президента Олександра Валерійовича Поканевича та ректора Бориса Борисовича Івнєва.

Олександр Валерійович описав інноваційний підхід, який використовується нашим Університетом у підготовці інтернів, та познайомив присутніх із широким спектром можливостей для проходження практики в закладах-партнерах КМУ в Польщі та Німеччині. Борис Борисович наголосив на важливості правильного вибору подальшого кар’єрного шляху та побажав майбутнім інтернам подальших здобутків на медичній ниві.

Програма семінару продовжилась доповіддю проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти С.І. Доан. Світлана Іванівна ознайомила присутніх з умовами вступу до інтернатури КМУ та широким спектром клінічних баз, доступних для проходження заочної частини інтернатури в Києві та Одесі, кількість яких на сьогоднішній день охоплює близько 30, закцентувала увагу на ноу-хау: проходження заочного циклу на базах кращих провідних приватних багатопрофільних чи спеціалізованих закладів охорони здоров’я Києва та Одеси, можливість ротації по базах та оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Особливий інтерес викликали виступи представників провідних приватних медичних закладів Києва. Серед них – керівники клінік «ISIDA», «Гармонія здоров’я», «Особливі», Центр здоров’я та довголіття «Age Free», «Aestetic Consilium Clinic». Позитивним досвідом проходження інтернатури у нашому Університеті поділились інтерни, які тут навчаються.

Слід відзначити, що в 2019 році залишаться популярними такі спеціальності як дерматовенерологія, акушерство та гінекологія, внутрішні хвороби.

Дуже багато запитань від учасників семінару були підтвердженням зацікавленості присутніх на семінарі студентів щодо навчання в інтернатурі #kyivmedicaluniversity!

Дякуємо всім присутнім за участь у нашому семінарі та нагадуємо, що подати заяву на вступ ви можете на сайті intern.kmu.edu.ua!

Інтернатура в ММ «Добробут»

Інтернатура в клініці «Into-Sana»

Інтернатура в клініці Euroderm

[slideshow_deploy id=’5014’]

БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.