НОВИНИ | Всі Новини
Відбувся семінар про унікальні можливості інтернатури в КМУ!

5 грудня 2018 року у приміщенні Національної наукової медичної бібліотеки України успішно відбувся черговий семінар «Інтернатура в КМУ – крок до успішної кар’єри», присвячений перевагам проходження інтернатури в нашому закладі.

Наш захід викликав чималу зацікавленість серед майбутніх медиків по всій Україні. Так, до участі в ньому долучились близько 100 студентів випускних курсів провідних медичних ЗВО України. Жвавий інтерес до навчання в нашій інтернатурі виявили шестикурсники з Донецька, Одеси, Сум, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Вінниці, Львова, Тернополя, Чернівців та Івано-Франківська.

Робота семінару відкрилась привітаннями учасників від Президента Олександра Валерійовича Поканевича та ректора Бориса Борисовича Івнєва.

Олександр Валерійович описав інноваційний підхід, який використовується нашим Університетом у підготовці інтернів, та познайомив присутніх із широким спектром можливостей для проходження практики в закладах-партнерах КМУ в Польщі та Німеччині. Борис Борисович наголосив на важливості правильного вибору подальшого кар’єрного шляху та побажав майбутнім інтернам подальших здобутків на медичній ниві.

Програма семінару продовжилась доповіддю проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти С.І. Доан. Світлана Іванівна ознайомила присутніх з умовами вступу до інтернатури КМУ та широким спектром клінічних баз, доступних для проходження заочної частини інтернатури в Києві та Одесі, кількість яких на сьогоднішній день охоплює близько 30, закцентувала увагу на ноу-хау: проходження заочного циклу на базах кращих провідних приватних багатопрофільних чи спеціалізованих закладів охорони здоров’я Києва та Одеси, можливість ротації по базах та оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Особливий інтерес викликали виступи представників провідних приватних медичних закладів Києва. Серед них – керівники клінік «ISIDA», «Гармонія здоров’я», «Особливі», Центр здоров’я та довголіття «Age Free», «Aestetic Consilium Clinic». Позитивним досвідом проходження інтернатури у нашому Університеті поділились інтерни, які тут навчаються.

Слід відзначити, що в 2019 році залишаться популярними такі спеціальності як дерматовенерологія, акушерство та гінекологія, внутрішні хвороби.

Дуже багато запитань від учасників семінару були підтвердженням зацікавленості присутніх на семінарі студентів щодо навчання в інтернатурі #kyivmedicaluniversity!

Дякуємо всім присутнім за участь у нашому семінарі та нагадуємо, що подати заяву на вступ ви можете на сайті intern.kmu.edu.ua!

Інтернатура в ММ «Добробут»

Інтернатура в клініці «Into-Sana»

Інтернатура в клініці Euroderm

ЛИС