Відбувся освітній вебінар — «Як правильно обрати цемент для фіксації»

Кафедра терапевтичної стоматології (зав. каф., д.м.н., доц. Копчак Оксана Вікторівна), спільно з представником компанії Dentsply Sirona Оксаною Докашенко, продовжує насичувати карантинні будні студентів сучасними знаннями та цікавими новинками у сфері стоматології. Модератором заходу став асистент кафедри — В’ячеслав Дмитрашко.

16 квітня відбувся черговий освітній вебінар «Як правильно обрати цемент для фіксації». Цього разу в рамках двогодинного ефіру були висвітлені основні аспекти вибору та застосування цементів для фіксації непрямих реставрацій з точки зору естетики та практичності. Особливу увагу приділили новинкам цементів на стоматологічному ринку, їх перевагам та недолікам на прикладах клінічних кейсів.

Кафедра терапевтичної стоматології щиро вдячна компанії Dentsply Sirona та особисто Оксані Докашенко за значний вклад у розвиток студентської молоді.

[slideshow_deploy id=’10599’]

Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024