Відбувся освітній вебінар — «Як правильно обрати цемент для фіксації»

Кафедра терапевтичної стоматології (зав. каф., д.м.н., доц. Копчак Оксана Вікторівна), спільно з представником компанії Dentsply Sirona Оксаною Докашенко, продовжує насичувати карантинні будні студентів сучасними знаннями та цікавими новинками у сфері стоматології. Модератором заходу став асистент кафедри — В’ячеслав Дмитрашко.

16 квітня відбувся черговий освітній вебінар «Як правильно обрати цемент для фіксації». Цього разу в рамках двогодинного ефіру були висвітлені основні аспекти вибору та застосування цементів для фіксації непрямих реставрацій з точки зору естетики та практичності. Особливу увагу приділили новинкам цементів на стоматологічному ринку, їх перевагам та недолікам на прикладах клінічних кейсів.

Кафедра терапевтичної стоматології щиро вдячна компанії Dentsply Sirona та особисто Оксані Докашенко за значний вклад у розвиток студентської молоді.

21.04.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021