Відбувся освітній вебінар — «Як правильно обрати цемент для фіксації»

Кафедра терапевтичної стоматології (зав. каф., д.м.н., доц. Копчак Оксана Вікторівна), спільно з представником компанії Dentsply Sirona Оксаною Докашенко, продовжує насичувати карантинні будні студентів сучасними знаннями та цікавими новинками у сфері стоматології. Модератором заходу став асистент кафедри — В’ячеслав Дмитрашко.

16 квітня відбувся черговий освітній вебінар «Як правильно обрати цемент для фіксації». Цього разу в рамках двогодинного ефіру були висвітлені основні аспекти вибору та застосування цементів для фіксації непрямих реставрацій з точки зору естетики та практичності. Особливу увагу приділили новинкам цементів на стоматологічному ринку, їх перевагам та недолікам на прикладах клінічних кейсів.

Кафедра терапевтичної стоматології щиро вдячна компанії Dentsply Sirona та особисто Оксані Докашенко за значний вклад у розвиток студентської молоді.

21.04.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021