Відбувся онлайн вебінар «Другий Всеукраїнський ярмарок медичних вакансій для інтернів»

Навіть у виняткових умовах жорсткого карантину Київський медичний університет не припиняє розвиток проектів, спрямованих на розбудову найсучаснішої інтернатури України.

Так, 15 квітня 2020 року майбутні лікарі змогли долучитися до участі в унікальному для України заході – Другому Всеукраїнському ярмарку медичних вакансій для інтернів, який відбувався в режимі онлайн.

Конференцію відкрили Президент Київського медичного університету Поканевич Олександр Валерійович та ректор Івнєв Борис Борисович, які закликали старшокурсників медичних університетів вступати до інтернатури КМУ і стати частиною кращого приватного закладу вищої освіти України.

Потім, під час надзвичайно цікавої та змістовної презентації модератора вебінару – проректора з післядипломної освіти та науково-педагогічної роботи Доан Світлани Іванівни, старшокурсники провідних медичних ЗВО змогли дізнатися про численні переваги інтернатури Київського медичного університету: широкий спектр спеціальностей, гнучку та лояльну цінову політику, індивідуальний підхід до кожного вступника, проходження заочної частини інтернатури в кращих приватних та державних закладах охорони здоров’я з можливістю подальшого працевлаштування, вільний вибір клінічної бази, грантові програми від найвідоміших приватних клінік. Програму ярмарку продовжили розповіді інтернів і студентів, які вже навчаються в нашому Університеті; вони із задоволенням поділилися власними враженнями від навчання в КМУ, висвітлили різні аспекти набуття безцінного лікарського досвіду під час проходження практики в Україні та за кордоном. Гордістю КМУ є спільний проект з Варшавським медичним університетом, що дозволяє талановитим інтернам проходити безкоштовне стажування в кращих клініках польської столиці. Заключну частину заходу було присвячено розкриттю вражаючих перспектив професійного росту в сфері приватної медицини, які відкриваються перед усіма інтернами КМУ.

Високий інтерес, який привернув наш захід, відображає значна кількість глядачів трансляцій в Youtube та Instagram більше 1000 переглядів – серед них не лише старшокурсники КМУ, але й випускники медичних ЗВО з Києва, Вінниці, Харкова, Львова, Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Сум, Дніпра, Запоріжжя та інших міст. Протягом трансляції вебінару понад 50 вступників з різних куточків України змогли поставити питання про особливості вступу до нашої інтернатури та отримати на них детальні вичерпні відповіді від Світлани Іванівни Доан.

Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис можна переглянути за цим посиланням.

Дякуємо всім учасникам заходу та закликаємо вже сьогодні подавати заяву онлайн на вступ до інтернатури КМУ на сайті http://intern.kmu.edu.ua/.
Кращі повинні навчатися в кращих!

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024