Відбувся онлайн вебінар для англомовних студентів Endodontics Іnnovation

Незважаючи на обмежувальні заходи, ми не зупинили навчальний процес, а трансформували його в онлайн-площину. 25 березня 2020 року спільними зусиллями завідувача кафедри терапевтичної стоматології, д.мед.н., проф. Копчак Оксани Вікторівни та Оксани Докашенко, представника компанії Dentsply Sirona, було проведено насичений та інформативний вебінар Endodontics Іnnovation, вперше орієнтований на англомовну аудиторію студентів та клінічних ординаторів.

Модератором даного заходу став асистент кафедри В’ячеслав Дмитрашко. Вебінар охопив наступні важливі для сучасного лікаря-стоматолога питання: новітні методи інструментальної обробки складної системи кореневих каналів, способи покращення ефективності роботи лікаря за допомогою високоякісного інструментарію, помилки в ендодонтичній сфері та шляхи їх запобігання.

Надзвичайну зацікавленість і обговорення в іноземних студентів викликала демонстрація великої кількості клінічних кейсів. Наприкінці вебінару студенти мали можливість поставити лектору питання — жвава дискусія тривала близько години.

Кафедра висловлює щиру подяку компанії Dentsply Sirona і Оксані Докашенко, за всебічну підтримку в становленні та розвитку майбутніх стоматологів.

27.03.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021