Відбувся онлайн вебінар для англомовних студентів Endodontics Іnnovation

Незважаючи на обмежувальні заходи, ми не зупинили навчальний процес, а трансформували його в онлайн-площину. 25 березня 2020 року спільними зусиллями завідувача кафедри терапевтичної стоматології, д.мед.н., проф. Копчак Оксани Вікторівни та Оксани Докашенко, представника компанії Dentsply Sirona, було проведено насичений та інформативний вебінар Endodontics Іnnovation, вперше орієнтований на англомовну аудиторію студентів та клінічних ординаторів.

Модератором даного заходу став асистент кафедри В’ячеслав Дмитрашко. Вебінар охопив наступні важливі для сучасного лікаря-стоматолога питання: новітні методи інструментальної обробки складної системи кореневих каналів, способи покращення ефективності роботи лікаря за допомогою високоякісного інструментарію, помилки в ендодонтичній сфері та шляхи їх запобігання.

Надзвичайну зацікавленість і обговорення в іноземних студентів викликала демонстрація великої кількості клінічних кейсів. Наприкінці вебінару студенти мали можливість поставити лектору питання — жвава дискусія тривала близько години.

Кафедра висловлює щиру подяку компанії Dentsply Sirona і Оксані Докашенко, за всебічну підтримку в становленні та розвитку майбутніх стоматологів.

[slideshow_deploy id=’10431’]

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024