Відбувся круглий стіл «Ідея людиноцентризму в сучасному конституціоналізмі»

20 травня 2021 року відбулося Online засідання круглого столу «Ідея людиноцентризму в сучасному конституціоналізмі».
Круглий стіл було організовано кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін і проведено в рамках заходів щодо Відзначення 25-річниці Конституції України згідно з Указом Президента України від 30 березня 2021 року №128 «Про відзначення 25-ї річниці Конституції України».

Відкрив захід завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, д.політ.н., проф. Агарков Олег Анатолійович.
Активну участь у засіданні взяли студенти медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів Університету, зокрема: Cеменюк Яна, Михальчук Альбіна, Дерій Ганна, Колодяжна Ольга, Танрикулу Ясємінь, Марчак Альбіна, Конончук Анастасія, Близнюк Данило, Середа Софія, Воловодовська Катерина, Оничко Анастасія, Яренко Павло.

На круглому столі розглядалися актуальні питання людиноцентризму, як базового принципу Конституції, конституціоналізму в українських і зарубіжних реаліях, прав і обов’язків людини в різних сферах життя громадян, а також перспектив розвитку людиноорієнтованого суспільства.

З заключним словом виступила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін канд.філос.н. Пилипенко С.П., яка підвела підсумки круглого столу та зазначила необхідність подальшого залучення студентів до обговорень актуальних питань сучасності.

24.05.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021