Відбувся круглий стіл «Ідея людиноцентризму в сучасному конституціоналізмі»

20 травня 2021 року відбулося Online засідання круглого столу «Ідея людиноцентризму в сучасному конституціоналізмі».
Круглий стіл було організовано кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін і проведено в рамках заходів щодо Відзначення 25-річниці Конституції України згідно з Указом Президента України від 30 березня 2021 року №128 «Про відзначення 25-ї річниці Конституції України».

Відкрив захід завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, д.політ.н., проф. Агарков Олег Анатолійович.
Активну участь у засіданні взяли студенти медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів Університету, зокрема: Cеменюк Яна, Михальчук Альбіна, Дерій Ганна, Колодяжна Ольга, Танрикулу Ясємінь, Марчак Альбіна, Конончук Анастасія, Близнюк Данило, Середа Софія, Воловодовська Катерина, Оничко Анастасія, Яренко Павло.

На круглому столі розглядалися актуальні питання людиноцентризму, як базового принципу Конституції, конституціоналізму в українських і зарубіжних реаліях, прав і обов’язків людини в різних сферах життя громадян, а також перспектив розвитку людиноорієнтованого суспільства.

З заключним словом виступила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін канд.філос.н. Пилипенко С.П., яка підвела підсумки круглого столу та зазначила необхідність подальшого залучення студентів до обговорень актуальних питань сучасності.

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024