ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся конкурс з матеріалознавства та зубопротезування Dental Derby 2025!

Профорієнтація є незамінною складовою у формуванні майбутніх спеціалістів. Для студентів медичних коледжів вона стає першою лінією підтримки у виборі медичного університету, сприяє ранньому ознайомленню з вимогами ринку праці та інноваційними технологіями. Саме тому Київський медичний університет із великим ентузіазмом впроваджує профорієнтаційні заходи, серед яких особливе місце займають конкурси, семінари та майстер-класи. Конкурс з матеріалознавства та зубопротезування Dental Derby 2025 об’єднав студентів та викладачів у захопливому протистоянні знань і майстерності.

Організатором заходу стала ексдекан стоматологічного факультету Тимченко Ірина Миколаївна. Атмосферна комбінація драйву з дружелюбним духом і взаємопідтримкою створили незабутні враження як для команд, так і для вболівальників.  

У конкурсі взяли участь дві команди: “Знавці Dental Derby” Київського медичного університету під керівництвом тренера Федорової Оксани Владиславівни. Капітаном команди “Знавці Dental Derby» став Венгер Владислав, в склад основної команди увійшли Гусленко Юлія, Плоха Аліна, Садовська Альона, Богданець Анатолій, а «залізний резерв» забезпечили Неволін Артур та Бурцьо Ангеліна.

В склад команди  “Зуботехнічний батальйон” Київського міського медичного фахового коледжу під керівництвом тренера Михайленко Тетяни Володимирівни увійшли: капітан команди Кульчицький Олексій та члени команди Дрозд Катерина, Мозгова Марія, Теплюк Анастасія, Клапченко Валерія

Журі конкурсу очолив доктор медичних наук, професор кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Германчук Сергій Михайлович. У склад журі також увійшли:

– Доцент кафедри Печковська Ірина Михайлівна,

– Викладач вищої категорії, завідувач циклу зуботехнічних дисциплін КММФК Бойченко Валерій Валентинович,

– Викладач вищої категорії Михайленко Тетяна Володимирівна.

 Учасники змагалися у п’яти різноманітних конкурсах, які оцінювали їх знання та практичні навички:

Конкурс «Будьмо знайомі» – привітання команд. Учасники знайомили журі, суперників та глядачів зі складом своєї команди у гумористичній формі. Студенти з команди “Знавці Dental Derby” вразили аудиторію своєю енергійністю та природною харизмою. Їх креативний та впевнений виступ продемонстрував високий рівень командного духу та готовність до будь-яких викликів, але перемогу в цьому конкурсі здобув “Зуботехнічний батальйон”, який не обмежився лише традиційним представленням – студенти коледжу поставили невелику театральну сценку та заспівали пісню, що додало виступу яскравості та емоційного забарвлення.

Конкурс «Ерудит»: Команди шукали терміни з матеріалознавства, анатомії та біомеханіки жувального апарата на літери заданого слова. Команда КМУ виявила надзвичайну швидкість мислення і глибокі теоретичні знання, учасники команди коледжу показали солідну ерудованість, результат конкурс – нічия.

Поки учасники працювали над завданням, декан стоматологічного факультету Київського медичного університету Махницький Денис Миколайович детально ознайомив випускників коледжу із діяльністю стоматологічного факультету Київського медичного університету, його можливостями та перспективами. 

У наступному конкурсі «Ліплення» учасники відтворювали з пластиліну анатомічну форму зубів. Завдання оцінювалося за відповідність анатомічній формі та ознаки належності до певного сегменту зубних дуг. “Знавці Dental Derby”  та “Зуботехнічний батальйон” продемонстрували високу точність та художню витонченість, відтворивши анатомічні форми з великою акуратністю.

Під час виконання завдання для вболівальників був проведений конкурс на визначення класу дефекту зубного ряду за Кеннеді.

В конкурсі «Таємничий бокс» учасники відгадували вміст помаранчевої скриньки на основі опису матеріалу, обладнання або конструкції. Завдяки гострому аналітичному мисленню та блискавичній реакції, команда КМУ відзначилася точністю й аргументованістю в своїх відповідях, команда коледжу також проявила активність, проте їх відповіді іноді були менш впевненими. Результат: Завдання “Таємничий бокс” завершилося нічиєю, оскільки обидві команди набрали однакову кількість балів, що свідчить про схожий рівень інтуїції у цьому етапі.

В завершальному конкурсі “Пантоміма” один член команди демонстрував без слів назви зуботехнічних маніпуляцій, інструментів чи конструкцій, а інші учасники їх відгадували. Під час цього конкурсу команда КМУ вразила своєю чіткою невербальною комунікацією. Завдяки точності жестів та емоційній виразності, “Знавці Dental Derby” без слів змогли ефективно передати складні стоматологічні поняття, що свідчить про їхню високопрофесійну підготовку й креативність. Команда коледжу “Зуботехнічний батальйон” також активно брала участь в конкурсі, але недостатня координація і нерідко неяскрава міміка вплинули на загальну якість передачі інформації. За результатами цього завдання у конкурсі “Пантоміма” команда КМУ перемогла.

У дружній, але жорсткій конкуренції перемогли обидві команди, що підкреслює важливість співпраці та обміну досвідом між навчальними закладами. Проте детальний аналіз виконання завдань свідчить про те, що студенти Київського медичного університету (команда “Знавці Dental Derby”) продемонстрували вищий рівень майстерності, глибину знань та практичних навичок у більшості завдань.

Конкурс з матеріалознавства та зубопротезування, який проводився у рамках профорієнтації, дозволив студентам коледжу не лише продемонструвати свої знання й практичні навички, а й побачити, як високий рівень підготовки та інноваційні підходи реалізовуються в сучасному медичному університеті. За рахунок спеціально розроблених профорієнтаційних заходів та конкурсів, таких як цей, Київський медичний університет допомагає майбутнім спеціалістам чітко визначитися з професійними цілями, зорієнтуватись у вимогах сучасної медицини та зануритись у культурне середовище медичної спільноти університету.

Вітаємо всіх учасників із гідними результатами та бажаємо нових професійних звершень!

23.04.2025
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
На кафедрі ДТС завершився цикл спеціалізації «Дитяча стоматологія»!
14 квітня 2025 року на кафедрі ДТС завершився цикл спеціалізації «Дитяча стоматологія». Він трива...
17 Квітня 2025
Відбувся майстер-клас на кафедрі Дитячої терапевтичної стоматології!
10 березня 2025 о 15.00 і 16.30 на кафедрі Дитячої терапевтичної стоматології за адресою: вул. Тр...
17 Квітня 2025
Кафедра ортопедичної стоматології та ортодонтії завершила цикл спеціалізації «Ортодонтія»
26 березня 2025 року відбулося урочисте вручення сертифікатів молодим лікарям, які здобули кваліф...
02 Квітня 2025
Виробнича фармацевтична практика: фармацевтична хімія
Завершився черговий цикл виробничої фармацевтичної практики для студентів факультету психології т...
31 Березня 2025
Відбувся ЛІІ Крок 3 для лікарів-інтернів за спеціальністю “Стоматологія”
Сьогодні 25.03.2025 відбувся ліцензійний інтегрований іспит Крок 3 для лікарів-інтернів за спеціа...
25 Березня 2025
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери