Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»

У Київському медичному університеті відбулася визначна подія – він став базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія». Нам дуже приємно долучитися до благородної місії – реалізації творчого наукового потенціалу молоді.

Сам захід відбувся 15 квітня 2021 року у онлайн-форматі. З вітальним словом до учасників конференції звернулись президент КМУ Поканевич Олександр Валерійович та ректор Івнєв Борис Борисович. Модераторами заходу виступили Доан Світлана Іванівна, д.мед.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти і Заславська Анна Олександрівна, к.мед.н., доцент, завідувач кафедри педіатрії КМУ.

Гість заходу, професор Арунас Валіуліс, представник головної педіатричної організації Європейського Союзу та Вільнюського університету (Литва) зробив цікаву доповідь на тему: «Обирай розумно – від академічної провокації до тимчасового тренду в медицині».

Загалом у конкурсі взяли участь 11 студентів із вищих медичних навчальних закладів Вінниці, Лимана, Чернівців, Полтави, Києва, Сум та Запоріжжя.

За результатами виступів члени галузевої комісії конкурсу обрали переможців. Ними стали:
1-місце – Матяж Дар’я Сергіївна, студентка 4 курсу медичного факультету Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава. Науковий керівник, професор Крючко Тетяна Олександрівна
2-місце – Ніколаєвська Єлизавета Олексіївна, студентка 5 курсу медичного факультету Київського медичного університету. Науковий керівник, доцент Гриневич Інна Володимирівна
3-місце – Лук’янчук Каріенна Михайлівна, студентка 6 курсу медичного факультету Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава. Науковий керівник, доцент Цвіренко Світлана Миколаївна

Дар’я Матяж отримала від професора Арунаса Валіуліса безкоштовне стажування в одній з литовських клінік, а Київський медичний університет нагородив усіх переможців цінними пам’ятними подарунками.

Вітаємо переможців, бажаємо їм творчих успіхів та професійного зростання!

16.04.2021