Відбувся фінал Міжнародного конкурсу Global Clinical Case Contest

23 вересня 2020 року відбувся довгоочікуваний фінал Міжнародного конкурсу Global Clinical Case Contest 2019/2020, організатором якого виступила компанія Dentsply Sirona.

У зв’язку з пандемією коронавірусу, вперше фінал конкурсу відбувся в online-форматі.

Цьогоріч на конкурсі були представлені роботи студентів із таких країн: України, Туреччини, Росії, Казахстану, Швейцарії, Данії, Китаю, Канади, Франції, Великої Британії. Нашу країну гідно представив студент 5-го курсу КМУ Тосенко Дмитро, під керівництвом завідувачки кафедри терапевтичної стоматології, д.мед.н., доцента Копчак Оксани Вікторівни.

Дмитро Тосенко розглядав клінічний випадок потемніння пломби на нижній щелепі з діагнозом рецидивуючий карієс 46 та 45 зуба. При клінічному огляді були виявлені старі реставрації на цих зубах, що по краям мали мікропідтікання, які призвели до розвитку вторинного карієсу. Під час препарування твердих тканин зубів, було видалено старі реставрації та рецидивуючий карієс. Контактний шлях було сформовано за допомогою сучасної системи – Palodent V3. Відтворення анатомічної форми зуба за технікою Free hand за допомогою матеріалів Ceram.x® SphereTEC. Після завершення презентації клінічного випадку, журі відзначили дуже якісне відтворення анатомічної форми зубів у виконанні нашого студента.

Всі учасники мали лімітований час на презентацію своїх робіт та відповіді на запитання суддів. Кожна робота була достойна перемоги, але, на жаль, це конкурс, в якому переможець лише один. У цьому році ним став студент з Росії.

Щиро вітаємо всіх учасників та бажаємо нових звершень!

28.09.2020