Відбувся День відкритих дверей ОНЛАЙН в Київському медичному університеті!

3 квітня відбувся День відкритих дверей ОНЛАЙН. Протягом години Голова приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2020 та переваги для майбутніх студентів.

В умовах карантину такий формат видався дуже зручним та зрозумілим, адже абітурієнти могли дивитися пряму трансляцію в Instagram та YouTube та ставити питання, на які одразу отримали відповіді. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути за цим посиланням. Поставити питання Приймальній комісії ви можете тут.

Слідкуйте за новинами на сайті та наших сторінках Facebook та Instagram щодо наступного ефіру.

06.04.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021