ПОДІЇ | Всі Події

Пройшов день відкритих дверей Київського медичного університету

З 1 липня стартувала вступна кампанія 2022 до закладів вищої освіти. Київський медичний університет радий бачити у своїх стінах, всіх, хто мріє стати лікарем, лікарем-стоматологом або фармацевтом.

Зустріч з нашими абітурієнтами та їх батьками на вже традиційному Дні відкритих дверей відбулася 9 липня 2022 року. Перед присутніми на заході виступили ректор Університету Івнєв Борис Борисович, декан медичного факультету, відповідальний секретар приймальної комісії Симонець Євгеній Миколайович та керівник директорату з питань освіти Гришков Микола Миколайович.

Представники Університету розповіли про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії 2022 для медичних спеціальностей, зокрема про вступ до стоматологічного факультету, про можливості отримання університетського гранту, підготовку до складання НМТ і надали відповіді на запитання.

Наприкінці Дня відкритих дверей учасники заходу могли взяти участь у екскурсію головним навчальним корпусом Університету, зокрема, вони відвідали зокрема нову університетську бібліотеку, Student Service та один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти та інтерни КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Користуючись нагодою, ми запрошуємо абітурієнтів на відкритий тренінг, який відбудеться 13 липня 2022 року. Детальніша інформація за посиланням. 

Відео-запис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 23 липня 2022 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 302.

Реєстрація за День відкритих дверей за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

11.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери