ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся день відкритих дверей

4 червня 2021 року Київський медичний університет черговий раз відчинив двері для абітурієнтів, провівши День відкритих дверей у OFFLINE-форматі, з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Захід зібрав зацікавлених майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Перед ними виступили ректор Університету Івнєв Борис Борисович, декани факультетів, відповідальний секретар приймальної комісії Журба Юрій Іванович, керівник відділу моніторингу якості освіти Шмаргальов Андрій Олександрович та івент-координатор Мельник Олег.

Представники Університету розповіли присутнім про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії, отримання університетського гранту, підготовку до складання іспитів КРОК і надали відповіді на запитання.

Також на присутніх абітурієнтів очікував сюрприз – ми розіграли чудовий комплект університетської сувенірної продукції.
Наприкінці Дня відкритих дверей для абітурієнтів та їх батьків провели цікаву екскурсію головним навчальним корпусом Університету, зокрема, вони відвідали один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти КМУ відпрацьовують свої практичні навики.

Для того, щоб майбутні абітурієнти хоча б трішки змогли відчути – що таке бути лікарем, ми організовуємо відкритий тренінг спеціально для абітурієнтів у Центрі симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного університету.

Захід відбудеться 11 червня 2021 року о 15:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання).

Чого ви навчитесь під час тренінгу:
– непрямому масажу серця
– інтубації трахеї
– хірургічним швам
– лапароскопії

Якщо ви не встигли на День відкритих дверей, ви можете переглянути запис онлайн-трансляції за посиланням.

Контакти приймальної комісії
E-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

07.06.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери