Відбувся черговий день відкритих дверей онлайн

12 червня відбувся передостанній, перед початком вступної кампанії, День відкритих дверей Київського медичного університету онлайн. Вже традиційно про особливості вступу 2020 року абітурієнтам розповів відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба.

Під час онлайн-трансляції зареєстровані учасники мали унікальну можливість переглянути відео про всі університетські навчальні корпуси та бази. Крім того, до Дня відкритих дверей долучились наші філії – Харківський інститут медичних та біомедичних наук і Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся президент Київського медичного університету Олександр Валерійович Поканевич, який перебував у службовому відрядженні у Харкові і долучився до нашого телемосту.

Нагадаємо, що останній день відкритих дверей відбудеться 26 червня 2020 року о 16:00.

Відео про День відкритих дверей онлайн ви можете переглянути тут

Відео про університетські корпуси і начальні бази

Відео про Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я

Відео про Харківський інститут медичних та біомедичних наук

Свої питання до Приймальної комісії ви можете надіслати звідси.

16.06.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021