Відбулося засідання наукового студентського гуртка «Genius loci»

Незважаючи на карантинні обмеження, кафедра української та латинської мов регулярно проводить засідання наукового студентського гуртка «Genius loci» у онлайн-форматі. Нещодавно відбулося чергове засідання гуртка на тему: «Видатні діячі античності». За тематикою зустрічі студенти підготували цікаві доповіді та презентації.

Завідувач кафедри Кірик Тамара Вікторівна та керівник гуртка Редько–Шпак Леся Вікторівна відзначили найкращі роботи студентів-українців, серед яких:
• робота Дарії Цимбаленко на тему: «Видатні постаті античності в медицині»
• робота Ольги Кухаренко на тему: «Видатні діячі –жінки в античності», викладач проф. Онкович Г.В.
• робота Ярослава Каращука на тему: «Діячі античності», викладач Редько-Шпак Л.В.

З доповідей студентів-іноземців найкращими стали презентація Makaarun Sherbel на тему: «Діячі античності» української мовою, викладач Боголюбова М.М. та робота Ojukwu Esther Amarachi на тему: «Andreas Vesalius; Founder of modern human anatomy».

І неочікувано приємно було почути від іноземного студента Shamik Jethwa доповідь про українських видатних персоналій української античності.

Дякуємо організаторам і учасникам за цікаве засідання наукового гуртка та чекаємо на нові зустрічі!

15.04.2021