Відбулося чергове засідання студентського гуртка «Genius loci»

Не кожна людина спроможна обрати для себе таку складну професію як лікар. Лікар – це покликання.

За всіх часів медицина була дуже шанованою професією у суспільстві. Ще Гіпократ наголошував, що медицина є найпочеснішою з усіх наук. Сьогодні її цінність все більше зростає. В умовах пандемії актуальним є дослідження етичних проблем в медицині, зокрема, етичних норм.

У Київському медичному університеті 16 грудня відбулося друге засідання студентського наукового гуртка «Genius loci», яке проводила кафедра української та латинської мов на тему «Eтичні норми та цінності медичної науки» (завідувач кафедри доцент Кірик Тамара Вікторівна, керівник гуртка, старший викладач кафедри Редько-Шпак Леся Вікторівна).
Учасники доповідали за темами:

1. Альбіна Михальчук, Ф2001 – «Eтичні норми та цінності медичної науки»
2. Валерія Васильців, Ф2002 – «Eтичні норми та цінності медичної науки»
3. Aшу Шарма, Ма2003в – «Eтичні норми та цінності медичної науки»
4. Єлизавета Репетило, Ф2001 – «Вплив вакцин на людство»
5. Юлія Завгородня, Ф2001 – «Евтаназія»
6. Юлія Валіуліна, Ф2001 – «Аборт та його наслідки»
7.Ojukwu Esther Amarachi, МА2001о – «EUTHANASIA IN NIGERIA»
8. Єлизавета Косматенко, Ф2001 – «Каральна психіатрія та її жертви. Порушення людських моральних норм»
9. Софія Середа, Аркадій Заїнчевський, Ф2002 – «COMMUNICATIVE COMPETENCE OF THE FUTURE PHARMACEUTICAL EMPLOYEE»

Дякуємо студентам за участь і сподіваємося на подальшу плідну роботу гуртка!

30.12.2020