ПОДІЇ | Всі Події

Розпочав роботу «Центр симуляційного навчання та оцінювання»

Восени 2020 року в КМУ розпочав роботу сучасний «Центр симуляційного навчання та оцінювання», створений для відпрацювання студентами практичних навичок хірургічного та медсестринського профілю. У листопаді у Центрі пройшли навчальні медичні тренінги для студентів всіх факультетів. У них взяли участь більше 150 учасників, як студенти-українці, так і іноземні студенти. Варто зазначити, що тренінги відбулися з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог.

Під час тренінгів з базової підтримки життя студенти дізналися про основні навички надання першої медичної допомоги, серед них: вентиляція легенів за допомогою бар’єрного пристрою та мішка Амбу, використання автоматизованого зовнішнього дефібрилятора (AED), допомога при обструкції дихальних шляхів та при інших невідкладних станах. Ведучими заходів стали Оксана Марцинюк, кваліфікований викладач курсів базової підтримки життя та Всеволод Черняховський, лікар-невролог, курс-директор з BLS від Європейської Ради реанімації.

У ході тренінгів «Базові медичні маніпуляції» слухачі прослухали лекції та взяли участь у практичних заняттях з відпрацювання навичок різних видів ін’єкцій, постановки крапельниць, катетерів та накладанні джгута.

Попрактикуватися у хірургічних навичках студенти змогли під час тренінгів «Базові хірургічні навички». Зокрема, майбутні лікарі на практиці відпрацювали основні хірургічні навички, такі як в’язання вузлів, техніку заряджання нитки у голку та накладання різних видів хірургічних швів. Менторами тренінгів стали Степан Амбарцумян, лікар-хірург-флеболог-проктолог «Універсум клінік» та Михайло Шевчук, лікар-хірург, старший інструктор хірургічного клубу Аrmata Manus.

Висловлюємо велику подяку за допомогу в організації тренінгів нашим студентам: Деревенко Владиславу (медичний факультет 5 курс група 1601 м/к) та Писанчину Маркіяну (медичний факультет 4 курс група 1701 м/к).

01.12.2020
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери