Відбулася зустріч з Русланом Фатіковим, випускником 2009 року, провідним лікарем emergency department кращої лікарні Тель-Авіва

Формат відкритих лекцій та зустрічей вже стали гарною традицією Київського медичного університету. Наприкінці цього року відбулася зустріч студентів, інтернів та викладачів Університету із нашим випускником, провідним лікарем emergency відділення кращої лікарні Тель-Авіва – Tel-Aviv First Medical Center Русланом Фатіковим.

У ході більш ніж двогодинного заходу лікар Фатіков розповів про своє навчання, професійний шлях, особливості роботи в ізраїльській лікарні, можливості, які відкриває сучасний світ для студентів-медиків та лікарів нової формації, одночасно – й про великі виклики та вимоги – постійне навчання, знання англійської мови, гнучкість, періодичну релокацію, самовиховання сучасних компетенцій таких, як прийняття варіативності, побудова успішної команди, пристосовуваність, тренування, комунікації, прийняття рішень та прийняття зобов’язань. Було приємно почути від Руслана, що саме Київський медичний університет став стартом його успішної кар’єри. Після навчання в Університеті він з першого разу, на відміну від своїх колег з інших країн, склав іспити в ординатуру в Ізраїлі.

В умовах реформування екстреної медичної допомоги в Україні, надзвичайно цікаво та корисно було послухати розповідь Руслана Фатікова про новий менеджмент надання невідкладної допомоги, як працює система, хто такий лікар приймального відділення, якими компетенціями має володіти, яка команда опікується хворим, про нові протоколи надання невідкладної допомоги в Ізраїлі, а також про підхід POINT OF CARE ULTRASOUND. Жвава дискусія між лектором, студентами та інтернами розгорнулась при розборі кейсів невідкладної медицини та діагностики тяжких станів.

Сподіваємося, що ця зустріч, яка чудовим чином завершила 2019 рік, стала ще одним камінцем в фундаменті виховання сучасних лікарів.

Дивіться сюжет про цю зустріч від наших давніх партнерів МарсTB тут.

[slideshow_deploy id=’9426’]

28.12.2019
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024