Відбулася зустріч з представниками посольства Ірану

Київський медичний університет проводить активну міжнародну діяльність і плідно співпрацює з посольствами різних країн.

16 липня відбулася зустріч ректора Університету проф. Івнєва Б.Б. та начальника міжнародного відділу Качана К.Є. з Третім секретарем, Консулом Посольства Ісламської Республіки Іран пані Махназ Каземі та співробітницею Консульського відділу пані Зейнеп Меметовою.

Під час бесіди було обговорено загальні питання і перспективи навчання іранських студентів у закладах вищої освіти України і, зокрема, у Київському медичному університеті, де іранське студентське земляцтво нараховує більше 100 осіб.

Окрему увагу було приділено питанням співпраці з організаціями, які супроводжують навчання іноземців. Махназ Каземі також проінформувала, що громадяни Ірану з усіх питань можуть звертатися безпосередньо до Посольства, де працює відділ культури і освіти, який максимально сприятиме вирішенню будь-яких питань, пов’язаних з перебуванням в Україні.

Окрім того, ректор Університету наголосив, що всі іноземні студенти мають безпосередньо звертатися до деканату міжнародного факультету з усіх питань, які стосуються їх навчання та перебування в Україні.

Такий формат зустрічей – приклад продуктивної сумісної роботи Університету та Посольства Ісламської Республіки Іран. Адміністрація Університету і надалі сприятиме такій співпраці.

24.07.2020