Відбулася зустріч з Едгаром Камінським

Новий навчальний рік у Київському медичному університеті розпочався з зустрічей із непересічними особистостями. 4 вересня 2021 року студенти, інтерни та співробітники КМУ мали можливість відвідати мотиваційну зустріч з відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським.

(Довідка: Едгар Камінський – практикуючий пластичний хірург, загальний хірург, ЛОР-хірург, засновник і власник KAMINSKYI CLINIC, спікер міжнародних конференцій і заходів, коуч, продюсер, художник, дизайнер, засновник і власник Українського медичного фестивалю UMF, засновник і власник KAMINSKYI HUB).

Всім цікаво було почути, чому краще працювати лікарем саме в Україні, а не за кордоном. За словами Едгара Камінського у нас для лікаря набагато більше можливостей для кар’єрного та фінансового зростання, ніж в Європі, адже в Україні лікар може у вільному доступі користуватися соціальними мережами, рекламувати себе, свої послуги, просувати свій бренд, як всередині компанії, так і розвиватися окремо від клініки. В Європі люди йдуть на клініку, в Україні – на лікаря, тому у нас лікарю простіше просувати себе як бренд.

Крім того, в Україні легше відкрити власну клініку та знайти інвестора. Наразі, у нас проходять стажування лікарі з усього світу, а найкращі фахівці з Європи постійно проводять операції в українських клініках.

В Україні значної популярності набуває медичний туризм, все більше іноземців прагнуть побувати на прийомі в українських фахівців, адже за кордоном дуже складно потрапити до фахівця вузького напрямку і інколи на візит до лікаря потрібно чекати місяцями.

Наприкінці зустрічі студенти мали унікальну можливість поставити безліч питань лектору, а автори найцікавіших запитань отримали призи від Едгара Камінського, а саме: перебування у операційній разом з доктором Камінським під час операції (1 місце), екскурсія Kaminskyi clinic (2 місце) та брендована футболка (3 місце).

Дякуємо Едгару Камінському за цікаву та корисну мотивуючу лекцію і запрошуємо стати постійним гостем Київського медичного університету!

06.09.2021
ВЕР
Тренінги "Імплантація для початківців. Step By Step"
Два окремі тренінги відбудуться 25 та 26 вересня 2021 року з 15:00 до 20:00 за адресою вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (2 поверх, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
22 Вересня 2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021