Відбулася відкрита лекція Світлани Іванівни Доан – «Коронавірусна інфекція. Хто обізнаний – той захищений»

Зараз, під час спалаху коронавірусної інфекції, особливо важливо бути правильно проінформованим аби бути захищеним. З цією метою 28 лютого 2020 року відбулася відкрита лекція одного з кращих епідеміологів країни, проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професора, д.мед.н., Світлани Іванівни Доан – «Коронавірусна інфекція. Хто обізнаний – той захищений». Лекція зібрала широке коло слухачів: студентів, інтернів, викладачів та співробітників Університету.

Під час лекції були розглянуті наступні питання:
• Що таке короновірусна інфекція COVID-19? Звідки прийшла і куди йде: аналіз епідеміологічної ситуації в світі.
• Чи потрібно хвилюватись? Ні, якщо знаєш методи профілактики
• Як уникнути інформаційного шуму і вберегти своє здоров’я і спокій?

Дякуємо Світлані Іванівні за актуальні доказові дані з перевірених джерел (наприклад, СDС), які розвіяли багато популярних міфів про це захворювання.

02.03.2020