Відбулася урочиста Посвята в студенти КМУ

18 вересня, незважаючи на всі труднощі пов’язані з пандемією COVID-19, відбулася Посвята в студенти Київського медичного університету.

Урочистий захід відбувся з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог: студенти були розбиті на невеличкі групи і розміщені в актовій залі з урахуванням соціальної дистанції та подальшою дезінфекцією приміщення.

У святковій та урочистій атмосфері студентів 2020 року вступу привітали: президент Поканевич Олександр Валерійович, ректор Івнєв Борис Борисович та декани факультетів.

На Посвяті були оголошені студенти-переможці Університетського гранту, що дає можливість року безкоштовного навчання в кращому приватному закладі вищої освіти країни. Цього року ними стали: медичний факультет – Гридковець Софія Олександрівна; стоматологічний факультет – Андріяко Станіслав Павлович; фармацевтичний факультет – Середа Софія Валеріївна.

Вітаємо наших першокурсників з початком цікавого, насиченого і пізнавального студентського життя! Бажаємо гарних оцінок, досконально освоїти майбутню професію та знайти друзів на все життя!

18.09.2020