Школа лапароскопії відбулася на базі КМУ!

16-18 листопада на базі Київського медичного університету відбулася школа лапароскопії від хірургічного клубу Armata Manus «Від базових до просунутих навичок», в якій взяли участь 16 учасників – лікарів, інтернів та студентів.

Менторами школи були: завідувач хірургічним відділенням клініки Оберіг, доцент кафедри хірургії НМАПО, к.м.н. Микола Мендель та керівник хірургічного клубу, асистент кафедри хірургії #kyivmedicaluniversity Дмитро Шамрай.

Хірургічний клуб Armata Manus робить акцент на інтракорпоральних вузлах, тому навіть під час лапароскопічної холецистектомії курсанти перев’язують пузирну протоку проксимально.

Завдяки нашим партнерам хірургічного клубу учасники виконували лапароскопічну холецистектомію з використанням хірургічної енергії, а також відбулась лекція з електробезпеки в хірургії.

Київський медичний університет підтримує та впроваджує концепцію безперервного навчання лікарів протягом всього життя!

ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021