ПОДІЇ | Всі Події

Відбулася презентація нової магістерської ОПП «Клінічна психологія»

В 2024 році в Університеті було впроваджено нову магістерську освітньо-професійну програму «Клінічна психологія» за спеціальністю 053 «Психологія».

Презентація магістерської програми «Клінічна психологія» відбулася 10 травня 2024 року у флагманському корпусі КМУ.

Спеціальність «Психологія» завжди була престижною та затребуваною, але особливо актуальна вона зараз, адже багато військовослужбовців, цивільних і дітей потребують кваліфікованої допомоги психолога.

Спочатку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор КМУ, Івнєв Борис Борисович, далі відповідальний секретар приймальної комісії Мартинчук Олександр Олегович показав презентацію магістерської програми “Клінічна психологія” та розповів про умови вступу та переваги навчання на цій магістерській програмі.

У рамках презентації професор кафедри психології КМУ Фармагей Олександр Іванович прочитав лекцію на тему: «Екстрена регуляція психоемоційних станів в умовах сьогодення».

У презентації взяли участь запрошені спікери:

  • Зарецька Наталія Євгенівна, керівник проектів БО “Відродження України”, кандидат наук з державного управління, військовий психолог, розробник програм підвищення кваліфікації з питань надання психологічної допомоги в умовах війни, керівник проєктів БО “Відродження громад”;
  • Арефнія Світлана В’ячеславівна, медійний психолог, експертка багатьох телевізійних проєктів, таких, як «Холостяк», «Холостячка», «ДНК Свої», «Як вийти заміж», кандидат психологічних наук;
  • Табачніков Олександр Юхимович, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету;
  •  Михайлов Борис Володимирович, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету, член Європейської психіатричної Асоціації (ЕРА), Асоціації психотерапевтів Європи (ЄАР), Європейської Академії натуральної історії, президент Національної ліги психотерапії, психосоматики і медичної психології України, віце-президент Асоціації психотерапевтів й психоаналітиків України, член Президії Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України, академік АН вищої освіти України. 

Гості розповіли про аспекти професії психолога, поділилися професійними таємницями та запросили на навчання до Київського Медичного Університету.

Після презентації для присутніх провели екскурсію, під час якої гості мали можливість одними з перших оглянути медичні експонати майбутнього Музею історії медицини Інституту досліджень історії медицини при КМУ. Директор Музею історії медицини Інституту досліджень історії, Сорока Іван Миколайович розповів присутнім про унікальні експонати майбутнього музею.

Відеозапис презентації магістерської програми ОПП «Клінічна психологія» (спеціальність 053 «Психологія») дивіться за посиланням

Детальніше про ОПП «Клінічна психологія» (спеціальність 053 «Психологія») за посиланням

Інформацію про курси ЄВІ з англійської мови у Київському Медичному Університеті дивіться за посиланням

Інформацію про ЄФВВ зі спеціальності 053 «Психологія» у Київському Медичному Університеті дивіться за посиланням

Чекаємо на вас у Приймальній комісії Університету за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, 1 поверх, Student Service (пн-пт з 9:00 – 18:00).

Контакти Приймальної комісії:  
admission@kmu.edu.ua
+38 (050) 337-81-01, +38 (068) 854-40-31
https://kmu.edu.ua

13.05.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери