Відбулася онлайн-зустріч з нашим випускником, лікарем-онкологом-ортопедом Костюком Віктором Юрійовичем

Київський медичний університет за свою 30-річну історію виховав цілу плеяду талановитих медиків, які успішно працюють в Україні та за кордоном.

Один з наших видатних випускників, Костюк Віктор Юрійович, провідний лікар-онколог-ортопед Національного інституту раку 18-19 листопада 2021 року прочитав дві лекції українською та англійською мовами для студентів та інтернів КМУ на тему: “Пухлини кісток та м’яких тканин кінцівок.”

(Довідка: Віктор Костюк, кандидат медичних наук, науковий співробітник, онкохірург, ортопед-травматолог, національний представник молодих українських онкохірургів USSO в Young Surgeons Alumni Club (EYSAC) ESSO. Лікар Костюк автор численних (більше 60) публікацій в українських і закордонних виданнях, 7 патентів, що стосуються лікування кінцівок при пухлинах, заміни суглобів і великих дефектів кісток, особливостей біомеханіки тіла.)

У першій частині онлайн-лекції Віктор Юрійович розповів про своє становлення, як молодого лікаря та побудову кар’єри, а друга частина зустрічі була безпосередньо присвячена його професійній діяльності  – діагностиці та лікуванню пухлин кісток та м’яких тканин кінцівок.

Дякуємо Віктору Костюку за цікаву лекцію!

Якщо ви не встигли на онлайн-трансляцію, то ви можете переглянути лекції Віктора Костюка українською та англійською мовами на нашому Youtube-каналі.

23.11.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021