Відбулася онлайн-презентація проекту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”

25 березня 2021 року була презентована серія безкоштовних вебінарів в рамках проекту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”, який підтримується Європейським союзом за програмою House of Europe і має на меті вивчення та імплементування кращих практик європейської системи медичної освіти.

Спікерами заходу виступили:
• Борис Івнєв, ректор ПВНЗ “Київський медичний університет”, д.мед.н., професор
• Андрій Шмаргальов, керівник відділу моніторингу якості освіти ПВНЗ “Київський медичний університет”, к.мед.н., член Європейської асоціації медичної освіти (AMEE)
• Йогеш Ачарія, експерт з медичної освіти, партнер проекту, член Британської академії медичних освітян (AoME), старший науковий дослідник Western Vascular Institute, National University of Ireland

Онлайн-трансляцію заходу на youtube дивилися не лише освітяни з КМУ, а й з інших медичних університетів: Харківського національного медичного університету, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Луганського державного медичного університету та Вінницького національного медичного університету.

У ході онлайн-презентації обговорювалися всі аспекти реалізації проєкту, зокрема, його мета та користь для учасників освітнього процесу у галузі охорони здоров’я. За словами доктора Йогеша Ачарія, варто залучити до медичної освіти новітні технології, зокрема, необхідно приєднатись до освітніх платформ, таких як Британська академія медичних освітян (AoME). Ректор Університету Борис Борисович Івнєв підкреслив важливість підвищення надання якості освітніх послуг з обов’язковим залученням досвіду провідних європейських медичних університетів.

Перший вебінар на тему: «Медична освіта: різні системи, одна мета» відбудеться 1 квітня 2021 року о 17:00.

Реєстрація на вебінари за посиланням

Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024