ПОДІЇ | Всі Події

Відбулася онлайн-презентація проекту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”

25 березня 2021 року була презентована серія безкоштовних вебінарів в рамках проекту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”, який підтримується Європейським союзом за програмою House of Europe і має на меті вивчення та імплементування кращих практик європейської системи медичної освіти.

Спікерами заходу виступили:
• Борис Івнєв, ректор ПВНЗ “Київський медичний університет”, д.мед.н., професор
• Андрій Шмаргальов, керівник відділу моніторингу якості освіти ПВНЗ “Київський медичний університет”, к.мед.н., член Європейської асоціації медичної освіти (AMEE)
• Йогеш Ачарія, експерт з медичної освіти, партнер проекту, член Британської академії медичних освітян (AoME), старший науковий дослідник Western Vascular Institute, National University of Ireland

Онлайн-трансляцію заходу на youtube дивилися не лише освітяни з КМУ, а й з інших медичних університетів: Харківського національного медичного університету, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Луганського державного медичного університету та Вінницького національного медичного університету.

У ході онлайн-презентації обговорювалися всі аспекти реалізації проєкту, зокрема, його мета та користь для учасників освітнього процесу у галузі охорони здоров’я. За словами доктора Йогеша Ачарія, варто залучити до медичної освіти новітні технології, зокрема, необхідно приєднатись до освітніх платформ, таких як Британська академія медичних освітян (AoME). Ректор Університету Борис Борисович Івнєв підкреслив важливість підвищення надання якості освітніх послуг з обов’язковим залученням досвіду провідних європейських медичних університетів.

Перший вебінар на тему: «Медична освіта: різні системи, одна мета» відбудеться 1 квітня 2021 року о 17:00.

Реєстрація на вебінари за посиланням

31.03.2021
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери