Відбулася екскурсія Києвом до Дня столиці

В останній тиждень травня традиційно відзначається День Києва. Ми не могли пройди осторонь цієї події та організували для студентів-іноземців екскурсію з випускником Київського медичного університету – Максимом Дєрбєньовим. Вони разом з перекладачем Валентином Златником подарували нашим студентам знайомство зі столицею України.

У День Міста студенти оглянули найголовніші цікавинки столиці, зокрема, пройшлися Хрещатиком, Майданом, алеєю Героїв Небесної Сотні, оглянули будівлю адміністрації Президента, побували біля Будинку з хімерами, Національного банку України, пройшлися скляним мостом та побачили багато інших історичних пам’яток Києва.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію, а студентів-іноземців запрошуємо долучитися до нашого проекту Summer Camp, який розпочнеться вже з 1 липня!
У рамках літнього табору заплановано провести низку подій, серед яких студенти-іноземці зможуть обрати захід на свій розсуд. Це – екскурсії, спортивні змагання, уроки з вивчення української мови, тренінги у Центрі симуляційного навчання та оцінювання, тренінги з soft skills та багато інших цікавих заходів. Чекаємо вас у Summer Camp Київського медичного університету!

04.06.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021