Відбулася екскурсія Києвом до Дня столиці

В останній тиждень травня традиційно відзначається День Києва. Ми не могли пройди осторонь цієї події та організували для студентів-іноземців екскурсію з випускником Київського медичного університету – Максимом Дєрбєньовим. Вони разом з перекладачем Валентином Златником подарували нашим студентам знайомство зі столицею України.

У День Міста студенти оглянули найголовніші цікавинки столиці, зокрема, пройшлися Хрещатиком, Майданом, алеєю Героїв Небесної Сотні, оглянули будівлю адміністрації Президента, побували біля Будинку з хімерами, Національного банку України, пройшлися скляним мостом та побачили багато інших історичних пам’яток Києва.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію, а студентів-іноземців запрошуємо долучитися до нашого проекту Summer Camp, який розпочнеться вже з 1 липня!
У рамках літнього табору заплановано провести низку подій, серед яких студенти-іноземці зможуть обрати захід на свій розсуд. Це – екскурсії, спортивні змагання, уроки з вивчення української мови, тренінги у Центрі симуляційного навчання та оцінювання, тренінги з soft skills та багато інших цікавих заходів. Чекаємо вас у Summer Camp Київського медичного університету!

04.06.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021