ПОДІЇ | Всі Події

Відбулася екскурсія до мережі медичних центрів Into-Sana

Київський медичний університет забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури у провідних державних та приватних клініках України. І для більш детального ознайомлення з майбутніми базами заочної інтернатури КМУ проводить екскурсії до наших асоційованих клінік.

6 липня 2022 року відбулася екскурсія до нашого багаторічного партнера, мережі медичних центрів Into-Sana, яка вже багато років дає можливість випускникам закладів вищої медичної освіти пройти навчання на базі клініки.

(Довідка: медична мережа Into-Sana – надає повний комплекс медичних послуг: багатопрофільні медичні та діагностичні центри, власна лабораторія, стаціонар, цілодобова хірургічна підтримка і служба швидкої допомоги).

У ході екскурсії майбутні інтерни мали змогу оглянути медичний центр та його діагностичне обладнання. Гнилоскуренко Анна Валеріївна, заступник директора з питань інтернатури клініки Into-Sana розповіла про проходження стажування на базі мережі медичних центрів. Під час проходження інтернатури інтерни знайомляться з інноваційними технологіями та працюють на сучасному обладнанні, адже мережа медичних центрів обладнана найновішим операційним устаткуванням, Лікарі-інтерни беруть участь в консультаціях пацієнтів та медичних консиліумах. Крім того, найкращі інтерни можуть бути працевлаштовані у медичних центрах після закінчення навчання.

Дякуємо клініці Into-Sana та відділу інтернатури за чудову екскурсію!

Нагадуємо майбутнім інтернам, що до 20 липня 2022 року триває прийом заяв та документів для вступу до інтернатури Київського медичного університету.

Чекаємо на вас в інтернатурі Київського медичного університету!

Контактна інформація:
Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, каб. 146
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55
Сайт: https://kmu.edu.ua/bpr/

07.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери