ПОДІЇ | Всі Події

Відбулася екскурсія до медичного центру «Гармонія здоров’я»

Київський медичний університет забезпечує своїх інтернів найкращими умовами проходження інтернатури у провідних клініках України. І для більш детального ознайомлення з майбутніми базами заочної інтернатури КМУ проводить екскурсії до наших асоційованих клінік.

Так, 18 червня відбулася екскурсія до нашого багаторічного партнера, медичного центру медичної мережі «Гармонія здоров’я».

(Довідка: клініка «Гармонія здоров’я» — це багатопрофільна медична мережа, яка надає широкий спектр медичних послуг. Операційний блок, власна лабораторія та інноваційне діагностичне обладнання дозволяють проводити, як амбулаторне лікування, так і малотравматичні (без розрізів) операції).

У ході екскурсії майбутні інтерни мали змогу оглянути клініку та її діагностичне обладнання. Потім, головний лікар «Гармонії здоров’я» Вадим Владиславович Козлов провів для гостей презентацію всіх спеціальностей, які представлені у клініці та відповів на питання студентів.

Дякуємо клініці «Гармонія здоров’я» та відділу інтернатури за чудову екскурсію!

Нагадуємо майбутнім інтернам, що з 1 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до інтернатури Київського медичного університету. Щотижня, починаючи з липня,  для ознайомлення вступників до інтернатури з майбутніми базами проходження інтернатури проводитимуться екскурсії асоційованими клініками.

Запрошуємо вступників інтернатури долучитися до екскурсій до клінік з метою обрання кращої бази для проходження майбутнього навчання!

Реєстрація на екскурсії незабаром буде розміщена на нашому сайті.

24.06.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери