Відбулась XХ Міжнародна наукова конференція імені Валерія Володимировича Поканевича

25 листопада 2020 року в Київському медичному університеті в онлайн-режимі відбулась XХ Міжнародна наукова конференція імені засновника Київського медичного університету Валерія Володимировича Поканевича «Розвиток особистості студента – майбутнього фахівця».

Традиційно організаторами конференції виступив Київський медичний університет, зокрема, кафедра української та латинської мов під керівництвом Кірик Тамари Вікторівни. Співорганізатори конференції: Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
До оргкомітету конференції надійшло більш 96 статей і тез з багатьох областей України та закордону. Загалом у конференції взяли участь понад 67 учасників з понад 30 українських та зарубіжних закладів вищої освіти, зокрема, Грузії та Польщі.

З вітальним словом до учасників звернувся президент КМУ Олександр Валерійович Поканевич. На пленарному засіданні конференції також виступили: Івнєв Борис Борисович, д-р мед. наук, проф., ректор Київського медичного університету; Доан Світлана Іванівна, д-р мед. наук, проф., проректор з наукової роботи та післядипломної освіти; Мегедь Володимир Петрович, д-р мед. наук, проф., проректор з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків; Адамія Зоя Костянтинівна (on-line), доктор філології, професор Академії наук Абхазії, головний редактор журналу «West-East» (м. Тбілісі, Грузія); Уваркіна Олена Василівна, д-р філос.наук, проф., Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сикорського»; Кірик Тамара Вікторівна, канд. пед. наук, доц., зав. каф. української та латинської мов КМУ.

Засідання конференції за напрямками проходили у двох секціях:
1. Педагогіка, методика викладання:
а) соціально-гуманітарних дисциплін
б) дисциплін медичного профілю (модератор Уваркіна О.В.)
2. Медицина (модератори Тимченко І.М., к.мед.наук, доцент, декан стоматологічного факультету та Лозова О.В., к.фарм.наук, доцент, декан фармацевтичного факультету)

XХ Міжнародна наукова конференція висвітлила актуальні питання методології, теорії та практики формування національних і загальнолюдських цінностей у майбутніх лікарів за сучасних умов. Доповідачі акцентували увагу на найбільш актуальних проблемах реформування сучасної медичної освіти в Україні в контексті Закону України «Про вищу освіту», шляхах їх вирішення, що сприятимуть входженню нашої країни до європейського освітнього простору. Конференція обґрунтувала основні напрямки та форми залучення майбутніх лікарів до науки і культури, тенденції та розвиток інновацій в освіті й вихованні, продемонструвала можливості щодо застосування інноваційних аспектів в освітній сфері, котрі сприяють формуванню національних і загальнолюдських цінностей у студентів закладів вищої освіти. У ході заходу були окреслені основні напрями та форми залучення студентів до науки і культури, тенденції та розвиток інновацій в освіті й вихованні.
Всі учасники отримали збірники матеріалів конференції та сертифікати учасників.

Матеріали XХ Міжнародної наукової конференції ви можете переглянути тут.

Програму конференції ви можете завантажити тут.

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024