В КМУ провели спільний з клінікою «ISIDA» цикл тематичного удосконалення (ТУ) «Основи репродуктології»

Університет та один з наших найкращих партнерів – клініка «ISIDA» ефективно співпрацюють в галузі забезпечення безперервного професійного розвитку лікарів-акушерів-гінекологів.

7 лютого відбулося урочисте вручення посвідчень 30 лікарям-гінекологам з різних куточків України про проходження підвищення кваліфікації на циклі тематичного удосконалення «Основи репродуктології». Цикл ТУ організовано Київським медичним університетом та клінікою «ISIDA» на прохання лікарів та відповідно наказу МОЗ України № 446 від 22.02.19 р. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».

Викладачі курсу Шиянова Світлана Володимирівна, Хожиленко Оксана Георгіївна та Короткевич Наталія поділилися новітньою інформацією в області репродуктивних технологій, що базується новітній доказовій інформації, яка входить до європейських протоколів та настанов з введення пацієнтів. На курсах тематичного удосконалення лікарі оволоділи практичними навичками в забезпеченні репродуктивного здоров’я. Поєднання науково-педагогічного потенціалу Київського медичного університету та інноваційних практичних досягнень клініки «ISIDA» стали чудовою базою сучасної медичної освіти для лікарів-акушерів-гінекологів.

12.02.2020
ЛЮТ
21 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)