В Київському медичному університеті відбувся урочистий випуск студентів!

27 червня відбувся урочистий випуск студентів Київського медичного університету!

В середмісті, на Майдані Незалежності, в чарівній атмосфері концертної зали Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського випускники отримали свої довгоочікувані дипломи з рук президента Університету О.В. Поканевича та ректора проф., д.мед.н. Івнєва Бориса Борисовича.

Щасливі випускники почули багато привітань не лише від професорсько-викладацького складу, проректорів та деканів факультетів, але, вже традиційно, від почесних гостей свята. В цьому році до нас завітали: Голова комітету ВР з питань охорони здоров’я, д.мед.н., проф. Ольга Вадимівна Богомолець, очільник ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт (Jarno Habicht), медичний директор ТОВ «ІСІДА-IVF» Віленський Андрій Борисович, головний лікар клініки «Гармонія здоров’я», заслужений лікар України, к.мед.н. Козлов Вадим Владиславович.

Дякуємо спікерам за чудові слова натхнення, які дарують впевненість у власні сили та віру в успіх! Промови наших спікерів ви можете подивитися тут та тут.

Вітаємо наших випускників із успішним завершенням одного з найважливіших етапів в житті та переходом на іншу сходинку. А для того, щоб зменшити стрес та напругу від вступу до інтернатури, ми розробили декілька унікальних та простих пропозицій – проходження заочної частини інтернатури на базах кращих клінік Києва та Одеси, можливість ротації по базах та можливість обирати свого керівника інтернатури. Подати заяву на вступ, а також подивитися всі деталі ви можете тут.

Нагадуємо, що вступна кампанія до інтернатури розпочалася 01 липня та триватиме до 31 липня. Приймальна комісія (відділ інтернатури) працює за адресою:
м. Київ, вул. Бориспільська, 2.
Контакти: +38 (093) 461-46-45, +38 (066) 490-09-55, +38 (099) 153-71-34, +38 (096) 604-85-87.

Увага!

Якщо ви робили миттєві фото в нашій фото-зоні, ви можете завантажити їх тут.

Шукайте себе на фото зі свята тут.

Повне відео Церемонії дивіться тут.

Сюжет Марс-ТВ дивіться тут.

До зустрічі!

03.07.2019
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE