Уроки гігієни від КМУ УАНМ

25-27 лютого 2015 року завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань д.мед.н., доцент І. І. Якубова та інтерни КМУ УАНМ провели уроки гігієни для дітей київських ліцеїв та шкіл Дарницького та Деснянського району. Вони навчили і показали, як правильно доглядати за порожниною рота, розповіли про структуру зуба і нагадали про основні правила здорового способу життя. Наприкінці ліцеїсти, школяри молодшої та старшої школи отримали подарунки на згадку про  зустріч.

05.03.2015
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021