Університет взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання щелепно-лицевої хірургії дитячого віку»

13-14 грудня 2019 року на базі Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання щелепно-лицевої хірургії дитячого віку», співорганізатором якої виступив Київський медичний університет.

У ході конференції розглядалися наступні питання: міждисциплінарний підхід до надання допомоги дітям із вродженими та набутими захворюваннями щелепно-лицевої ділянки в Україні, проблемні питання діагностики та лікування травм щелепно-лицевої ділянки у дітей, інноваційні методи діагностики та лікування новоутворень тканин щелепно-лицевої ділянки. Активну участь у обговоренні цих питань взяли стоматологічні кафедри Університету. На секціях конференції представники кафедр продемонстрували результати власних наукових досліджень та провели майстер-клас.

17.12.2019