Університет взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання щелепно-лицевої хірургії дитячого віку»

13-14 грудня 2019 року на базі Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання щелепно-лицевої хірургії дитячого віку», співорганізатором якої виступив Київський медичний університет.

У ході конференції розглядалися наступні питання: міждисциплінарний підхід до надання допомоги дітям із вродженими та набутими захворюваннями щелепно-лицевої ділянки в Україні, проблемні питання діагностики та лікування травм щелепно-лицевої ділянки у дітей, інноваційні методи діагностики та лікування новоутворень тканин щелепно-лицевої ділянки. Активну участь у обговоренні цих питань взяли стоматологічні кафедри Університету. На секціях конференції представники кафедр продемонстрували результати власних наукових досліджень та провели майстер-клас.

17.12.2019
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021