Університет – учасник ХІІІ Міжнародного конгресу «Людина та ліки – Україна» онлайн

21-22 травня 2020 року за організаційної підтримки Київського медичного університету відбулася значна подія у вітчизняній медичній науці – ХІІІ Конгрес з міжнародною участю «Людина та ліки – Україна» онлайн. Не залишились осторонь від активного наукового дискурсу й молоді вчені КМУ, які гідно представили результати власної наукової діяльності в рамках вперше включеної до програми Конгресу «Секції молодих вчених».

Відразу дві роботи було виконано на кафедрі громадського здоров’я та мікробіології медичного факультету КМУ під керівництвом Ганни Володимирівни Вишнякової. Свою наукову працю студентка 3 курсу Юлія Петренко присвятила альтернативним методам лікування акне. Студентка, яка бере активну участь у лабораторних дослідженнях, детально висвітлила ефективні засоби боротьби з акне за допомогою препаратів, створених, насамперед, на основі натуральних компонентів, дійшовши висновку про необхідність утриматися від невиправданого використання антибіотиків під час лікування важких форм вугрової хвороби.

У доповіді Володимира Децюри йшлося про дуже актуальне на сьогоднішній день питання антибіотикорезистентності. На основі аналізу поширення стійких до антибіотиків збудників інфекційних хвороб в країнах Європи автор переконливо продемонстрував небезпеку безконтрольного застосування антибіотиків в медичній практиці та тваринництві.

Свій вагомий внесок у пожвавлення наукової дискусії зробили молоді дослідники з фармацевтичного та стоматологічного факультетів. Георгій Фратеску розповів про корисні властивості плодів унабі (Ziziphus jujuba) та перспективи вирощування великих обсягів даної рослини в Україні. Дуже яскраво представила стоматологічний факультет студентка 4 курсу Маріанна Світловська, яка, під керівництвом завідувача кафедри терапевтичної стоматології КМУ Оксани Вікторівни Копчак, вивчає нові підходи до вдосконалення методів лікування хворих та фіброматоз ясен.

Звичайно подібний захід не міг обійтись без участі наших інтернів. Унікальним досвідом стажування у кращих клініках Варшави охоче поділилася інтерн-невролог Анна Боднар, яка, під час тритижневої практики при Варшавському медичному університеті, змогла ознайомитись з найновітнішими методами діагностики широкого спектру неврологічних розладів, включаючи найбільш рідкісні, з використання найсучаснішого обладнання останнього покоління.

02.06.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021