ПОДІЇ | Всі Події

Завершилися тренінги з тактичної медицини

У Київському Медичному Університеті завершилися тренінги для інтернів на тему: “Тактична медицина в умовах бойових дій”. 15-16 червня 2023 року остання група інтернів відпрацювала практичні навики з тактичної медицини у Центрі симуляційного навчання та оцінювання. Загалом за весь період тактичними тренінгами було охоплено більше 700 інтернів КМУ.

Тренінги проводилися згідно алгоритму MARCH в концепції TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare), яку рекомендується застосовувати у жовтій або зеленій зоні, коли лікар вже не перебуває під вогнем та може сконцентруватися на наданні допомоги пораненому в повному обсязі. Алгоритм визначає пріоритети і порядок дій в наданні допомоги пораненому.
Всі інтерни успішно склали залік і отримали сертифікати про проходження тренінгу. Тренінги є абсолютно безкоштовними для інтернів КМУ. Проходження тренінгу відбувається в межах виконання індивідуального плану інтерна та вноситься до цього плану.

Щиро дякуємо за організацію та проведення тренінгів керівництву КМУ та фахівцям Respawn school: Ірині Гурі, Роману Бутрімову та Оксані Гайдук.

(Довідка: школа першої допомоги Respawn school – команда сертифікованих інструкторів від УВМА МО України. Більше трьох років в складі Aid Brothers вони навчали людей по всій Україні надавати домедичну допомогу. На початку 2022 року зробили ребрендинг та продовжили справу, як Respawn School на чолі з Іриною Гурою).

16.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери