У КМУ вміють не тільки навчатися, а й відпочивати!

29 листопада у гуртожитку КМУ за адресою: вулиця Горлівська, 124 відбулася вечірка для іноземних студентів «Караоке-паті».

Подібний захід вже став традиційним: у невимушеній атмосфері майбутні студенти-медики та фармацевти мали чудову можливість ближче познайомитися одне з одним та весело і цікаво провести час. Під час вечірки студенти співали, танцювали та навіть куштували традиційні страви. Загалом свято вдалося на славу!

Студенти щиро дякують організаторам цього заходу – адміністрації університету, деканату ФРІС, контактерам та коменданту гуртожитку.

КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021