ПОДІЇ | Всі Події

У КМУ студенти успішно склали ЄДКІ та ОСП(К)І

У сучасному світі, коли медична наука постійно розвивається та вдосконалюється, особливого значення набуває успішне складання студентами медичних університетів іспитів: Єдиного державного кваліфікаційного іспиту, Крок 2 та Об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту.

Складання обох іспитів є обов’язковим етапом для студентів медиків у процесі отримання медичної освіти в Україні. Вони вимагають від студентів прояву глибоких знань з різних клінічних освітніх компонентів, а також уміння застосовувати їх на практиці. Перший етап ЄДКІ відбувся 23 січня, де понад 120 студентів складали іспит Крок 2. Незважаючи на черговий масований обстріл України, складання іспиту Крок 2 відбулося в укритті університету. Також, студенти мали можливість складати іспит у центрах сертифікаційного складання за кордоном. Студенти показали потужні результати: 90% студентів успішно склали іспит.

Другий етап ЄДКІ проходив з 7 по 12 лютого 2024 року. ОСП(К)І – клінічний іспит, де студенти демонструють не лише свою академічну вправність, але й здатність до аналізу, розв’язання клінічних випадків та прийняття обґрунтованих рішень у медичних ситуаціях. Іспит проходив у флагманському кампусі в місті Києві та в Польському Кампусі у місті Катовіце. Чудові результати стали підтвердженням високого стандарту навчання, виховання та підтримки, яку вони отримали під час навчання.

Окрему подяку хочемо висловити нашій науковій спільноті, науково-педагогічним працівникам, оскільки саме вони протягом 6 років готували майбутніх лікарів, які відповідають найвищим стандартам професійної медичної практики, що відіграє велику роль у професійному розвитку наших студентів та допоможе їм ефективно застосовувати отримані знання на практиці, що є надзвичайно важливим аспектом їхньої майбутньої медичної кар’єри. Висловлюємо подяку співробітникам ДНП “Центр тестування” за якісну та професійну підготовку іспитів. Організація іспитів проходила під головуванням Олени Віталіївни Солєйко, професора, професора кафедри внутрішніх та професійних хвороб.

Вітаємо студентів з чудовими результатами!

 

13.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери