ПОДІЇ | Всі Події

У КМУ стартував Summer Dental Camp

Вчора стартував надзвичайний проект в Київському медичному університеті – Summer Dental Camp – курс інтенсивної практичної підготовки іноземних студентів. Після затяжного періоду карантинних обмежень і онлайн навчання ми знайшли шлях надати можливість студентам наздогнати втрачене і відпрацювати на сучасних симуляторах значну частину маніпуляцій в різних напрямках стоматології – професійна гігієна, препарування і пломбування, зняття відбитків, ендодонтія, накладання кофердаму та інше.

Протягом двох тижнів студенті отримають 50 годин практики на базі Center for Simulation Training and Assessment (СSTA) відпрацювавши базові навички, а також зможуть попрацювати з надсучасними матеріалами та обладнанням. Наприклад, сьогодні спільно з Dentsply Sirona на чолі з менеджером по роботi зi стоматологiчною спiльнотою компанії – Оксаною Докашенко та з офіційним дистриб’ютором  Dentsply Sirona – компанією Амеліт та його директором Андрiєм Мельниченко, студенти відпрацювали навички професійної гігієни порожнини рота. Студенти мали можливість ознайомитися з нюансами роботи надсучасного ультразвукового апарату для зняття зубних відкладень Cavitron Select SPS с резервуаром, попрацювати з фантомами та зробити професійну гігієну одним одному.

Після завершення курсу студенти отримають сертифікати, а фантоми та обладнання будуть чекати у симуляційному класі на студентів та інтернів.

Нагадуємо, що подача заяв та документів на вступ до стоматологічного факультету Київського медичного факультету триває до 23 липня 2021 року.

Детальнішу інформацію про вступ дивіться за посиланням.

Також чекаємо до кінця липня випускників-стоматологів закладів вищої медичної освіти в нашій інтернатурі. Київський медичний університет пропонує найкращі умови проходження інтернатури у провідних українських стоматологічних приватних клініках.

Детальнішу інформацію дивіться за посиланням.

 

21.07.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери