У Київському медичному університеті завершуються випускні іспити

З кінця травня у Київському медичному університеті в дистанційному режимі стартувала державна атестація випускників медичного, стоматологічного, фармацевтичного та міжнародного факультетів.

Під час проведення випускних іспитів використовувались платформи Google classroom та Google Meet. Для спілкування викладача та студента на платформі завчасно були створені веб-конференції. Екзаменаційна комісія в режимі реального часу відстежувала на моніторах, як студенти відповідають на питання та вирішують ситуаційні задачі.

Першими, з 27 травня до 18 червня, складали випускні іспити студенти медичного факультету разом зі студентами-іноземцями. З 8 по 18 червня випускна екзаменаційна сесія відбулася на стоматологічному факультеті, а 8 та 15 червня у випускників фармацевтичного факультету.

Загалом участь у випускних іспитах взяли понад 290 випускників, а у роботі державної атестаційної комісії були задіяні більш ніж 80 викладачів Київського медичного університету.

18.06.2021