ПОДІЇ | Всі Події

У Київському медичному університеті успішно завершилась вступна кампанія для іноземних громадян

15 грудня завершилася вступна кампанія-2021 для іноземних громадян у Київському медичному університеті. Уже вдруге поспіль осіння вступна кампанія продовжена наказом МОН через карантинні обмеження, спричинені коронавірусом COVID-19. Зокрема, через пандемію у цілій низці країн, зокрема в Індії, пересунулися терміни складання випускних іспитів, аналогічних ЗНО.

Абітурієнти, що виявили бажання вступити до Університету мали скласти вступні випробування з мови навчання та хімії. Лише за останній день предметні екзаменаційні комісії прийняли іспити у майже 50 вступників. Найбільше абітурієнтів прибуло з Індії, Нігерії, Туреччини та Ірану.

Традиційно найбільшою популярністю серед іноземних абітурієнтів користується англомовна програма зі спеціальності 222 “Медицина”.

«Я завжди мріяв бути лікарем і сподіваюсь, що нарешті моя мрія здійсниться саме в Київському медичному університеті», – сказав абітурієнт з Франції Дом-Аллен Даві Мартін-Філіп Тьєр.

За традицією, абітурієнтів привітали проректор з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків, професор Мегедь В.П.,  декан міжнародного факультету, доцент Качан К.Є та заступник декана з набору іноземних громадян Ганик В.В. Групу викладачів предметних екзаменаційних комісій, як і в минулі рази, очолювали викладачі університету доцент Михайлюк М.І. та Анзіна К.М.

Декан міжнародного факультету доцент Качан К.Є. наголосив на серйозності вступних іспитів, які належало пройти абітурієнтам, а також на складності навчального процесу. Успіх під час вступних іспитів гарантовано не всім, але ті, кому не вдасться з об’єктивних причин набрати прохідну кількість балів, матимуть можливість покращити свої знання на підготовчому відділенні для іноземних громадян.

Вже по закінченню вступної кампанії, можна зазначити, що незважаючи на існуючі обмеження в пересуванні, цьогоріч до лав студентів було зараховано іноземних громадян більше, ніж минулого року. Сподіваємось, що така тенденція продовжиться і наступного року.

16.12.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери